Grunt to skrajnie prawicowa rodzinka

11 Kwi

ONR i Blood and Honour to jedna familia
W najbliższą sobotę przekonamy się o tym, że „białostockie klimaty” propagowane są w tym społeczeństwie jak Polska długa i szeroka. Podczas gdy na Podlasiu polscy faszyści z „Blood & Honour” (część z nich przemalowuje się obecnie na styl Autonomicznych Nacjonalistów, bo taka w kraju zapanowała moda) urządzają regularne polowania na „wrogów narodu”, ulicami Katowic przemaszerują ich koledzy po fachu, czyli narodowi-radykałowie z ONR.

Obóz Narodowo Radykalny, chcąc aby odbierano go jako poważną organizację, usilnie ukrywa przed społeczeństwem swoje kontakty z Blood & Honour. Tymczasem kontakty te są bardzo żywe. Poza obiektywami kamer ma miejsce współpraca wszystkich skrajnie prawicowych ugrupowań: B&H, ONR, Autonomicznych Nacjonalistów, Młodzieży Wszechpolskiej etc. Współpraca mająca na celu zapędzenie tego społeczeństwa w stronę skrajnie prawicowych doktryn. Wspópraca mająca dać efekty w postaci zastraszenia wszelkich oponentów. W repertuarze m.in. paramilitarne przemarsze (sobota 14.04 w Katowicach) czy akty terroru (Białystok – na porządku dziennym).

ONR i Combat18Aby się o tej współpracy przekonać wystarczy obejrzeć zdjęcia z 11-listopadowych manifestacji sprzed 2-3 lat gdzie obok sztandarów z Falangami (ONR) powiewają sztandary jawnych neonazistów z Combat18. Ale dowodów na ścisłe kontakty, wspólne działania, wyjazdy i obozy integrujące jest bardzo wiele. Jak choćby te załączone w tym tekście ukazujące członków B&H i ONR na wspólnych „zdjęciach rodzinnych”. Członkowie i sympatycy B&H mają na sobie charakterystyczne koszulki z czarno-białym logiem „Blood & Honour” na czerwonym pasku, zaś narodowi radykałowie z ONR mają na sobie tradycyjne koszulki z Falangami. Na zdjęciach, wiele znanych postaci sceny skrajnie prawicowej.
ONR i Blood and Honour to jedna rodzina

Jak widać, mniej istotne jest czy idolem jest Hitler czy Dmowski, ważna jest mentalna jedność jako spadkobierców neofaszystowskich, idei. Grunt to skrajnie prawicowa rodzinka. Podczas gdy jedni maszerują, inni już atakują, kolejni zaś mordują. A wszystko w zgiełku tych samych narodowo-radykalnych haseł „Bóg, honor i ojczyzna” i pod sztandarami z falangami i krzyżami celtyckimi.

Jak się dobrze przyjżycie to z pewnością dostrzeżecie w najbliższą sobotę na ulicach Katowic niektórych z tych miłych panów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s