Niby skrajna prawica, a jednak dwie lewe ręce

14 Kwi

ONR krawaciarze

Obrazek: Katowice, 14 kwietnia 2012, marsz ONR…

Okazuje się, że ludzie, którzy nie potrafią jeszcze sami zawiązać krawata, uznali, że to nikt inny tylko oni poprowadzą to społeczeństwo we właściwą stronę. Wskażą mu właściwy szyk, podyktują odpowiednią dyscyplinę, posortują na „prawdziwych” i „nieprawdziwych” (Polaków), posegregują na „normalnych” i zboczeńców”, a tych „najprawdziwszych” z „najnormalniejszych” poubierają w mundury i przy ich użyciu zaprowadzą odpowiedni porządek.

Dopiero potem nauczą się wiązać krawaty i przystąpią do matury…

No to czekamy na tę Wielką oenerowską Polskę.

Wstyd panowie! To ja, kobieta, potrafię sobie zawiązać krawat!
Moja partnerka potrafi! A wy co?
Niby skrajna prawica, a jednak dwie lewe ręce!
Ehh… w tym kraju już nawet neofaszyści schodzą na psy…

No właśnie… w tym kraju władze i policja wciąż uważają, że ich obowiązkiem jest forsowanie przemarszy 200 pryszczatych neofaszystów i ich kilku 30 letnich przywódców. Do tego stopnia, że wysyła się tajnych funkcjonariuszy przebranych za antyfaszystów aby wprowadzać w w szeregach antyfaszystów zamęt i neutralizować każdy protest z ich strony. Metody iście demokratyczne…

Wniosek: służby porządkowe torują drogę pod neofaszystowski oenerowski porządek. No brawo…

Nie zdziwię się jak za kilkanaście miesięcy w antyfaszystowskich demonstracjach zaczną brać udział tysiące ludzi. A to dlatego, gdyż żadne społeczeństwo nie lubi, gdy policja wspiera autorytarne, neofaszystowskie zapędy. Czas to pokaże.

A szanownych paparrazzich z najpoważniejszej z poważnych redakcji „Fakt” proszę… nie poniżajcie samych siebie! W roku 2012, preparowanie zdjęcia (atrapa pistoletu rzekomo porzucona przez antyfaszystów… sic!) i budowanie wokół niego sensacji mającej zastąpić namiastkę jakiejkolwiek dziennikarskiej relacji, jest żanujące nawet w wykonaniu tabloidu. To już lepiej trzeba było podrzucić atrapę czołgu. Przynajmniej dzieciaki w Katowicach miały by frajdę. A tak – dno kompletne.

Lukrecja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s